مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید تابلو ترافیکی شبرنگ با کیفیت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تابلو ها و علائم ترافیکیتابلو های شبرنگ و اهمیت آن هاکیفیت تابلو های شبرنگتولید تابلو ترافیکی
تولید تابلو ترافیکی

تولید تابلو ترافیکی اعم از روز رنگ و شبرنگ با درجات کیفیت متفاوت از پایین تا کیفیت عالی توسط شرکت های تولید کننده ی تجهیزات ترافیکی تولید و عرضه میشود.

انواع تابلو های ترافیکی برای ایجاد ایمنی در شهر ها و جلوگیری از بروز تصادفات توسط تولیدی های تجهیزات ترافیکی تولید میشود. که ابتدا انواع تابلو ها را بر میشماریم.

انواع تابلو ها و علائم ترافیکی

انواع تابلو های ترافیکی به صورت های led،vms، گالوانیزه و سولار تولید میشوند. تابلو ها دارای انواع مختلف هستند که هر کدام از این انواع اطلاعات و یا دستورخاصی را میدهد.

انواع تابلو های ترافیکی شامل موارد زیر است:

تابلو های هشدار دهنده و خطر
تابلو های راهنمایی و هدایت کننده مسیر
بیلبورد ها
تابلو های بیان کننده ی اماکن
تابلو های انتظامی
تابلو های روز رنگ و شبرنگ

تابلو های شبرنگ و اهمیت آن ها

در میان انواع تابلو ترافیکی نام برده شده، تابلو های شبرنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. در شب دید رانندگان به جاده و محیط به شدت کاهش میابد. بنابراین وجود تابلو های شبرنگ که یه راحتی در نور شب قابل رویت باشند میتواند جلوی بسیاری از تصادفات را بگیرد.

استفاده از این تابلو ها خصوصا در جاده های خارج شهری بسیار حائز اهمیت است چرا که رانندگان با سرعت بیش تری در حال حرکت میباشند و وجود تابلو هایی با درخشش بالا در شب که از دور به سادگی قابل رویت است بسیار مهم است.

همچنین از شبرنگ ها در لباس های ماموران راهنمایی و رانندگی و یا بشکه ها و دیگر تجهیزات ترافیکی استفاده میشود.

کیفیت تابلو های شبرنگ

کیفیت تابلوی شبرنگ نیز از اهمیت والایی برخوردار است. زیرا باید به خوبی در شب دیده شود تا از بروز خطر احتمالی و تصادفات جاده ای جلوگیری کند.

یک تابلوی شبرنگ با کیفیت باید به خوبی نور را بازتاب دهد و رفلکس بالایی داشته باشد. همچنین درخشندگی و دوام بالا نیز از دیگر ویژگی های یک تابلوی شبرنگ با کیفیت است.

تولید تابلو ترافیکی

به دلیل رابطه ی مستقیم تابلو های ترافیکی با ایمنی افراد جامعه، کیفیت این تابلو ها بسیار مهم است. بنابراین باید در تولید این تابلو ها از مواد اولیه ی باکیفیت استفاده کرد، تا دوام بالایی داشته باشند و به خوبی واضح و خوانا باشند.

این تابلو ها باید دارای طراحی مناسب باشد. فونت و جنس آن ها به گونه ای باشد که به راحتی قابل خواندن برای همگان باشد. درخشندگی تابلو های ترافیکی از دیگر فاکتور های مهم در تولید تابلو ها است که باید در نظر گرفته شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید