صادرات کلی تابلو میدان پلاستیکی

صادرات کلی تابلو میدان پلاستیکی

یکی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی پرکاربرد که از علائم ترافیکی هشدار دهنده محسوب می شود. تابلو میدان است که هشدارهای لازم در مورد کاهش سرعت به رانندگان نشان می ‌دهد؛ امروزه بهترین محصول امروزه از جنس پلاستیکی ساخته می ‌شود و صادرات کلی آن به کشورهای دیگر نیز انجام می شود.

صادرات کلی تابلو میدان پلاستیکی به دلیل بالا بودن نرخ ارزهای خارجی بازدهی اقتصادی بسیار مناسبی دارد و با بازاریابی برای آن می ‌توان از تجارت آن سود خوبی کسب کرد.

صادرات کلی تابلو میدان پلاستیکی

درباره ویژگی های تابلو میدان

درباره ویژگی های تابلو میدان تابلو میدان از جمله تجهیزات ترافیکی بسیار پرکاربرد در راهنمای و رانندگی می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی است که برخی از این ویژگی‌ها به طور خلاصه شامل موارد زیر هستند :

  1. این محصول از وزن بسیار سبک برخوردار است. بنابراین تحت تاثیر وزش بادهای شدید قرار نمی ‌گیرد. و خاصیت انعطاف پذیری آن مانع از وارد آمدن آسیب به این محصول می گردد.
  2. در برابر سرما، گرما، باران و انواع شرایط محیطی متغیر کاملاً مقاوم است و برخلاف نوع گالوانیزه آن به تدریج کیفیت خود را از دست نمی دهد.
  3. رنگ های به کار رفته در این محصول در عمق پلیمرهای تشکیل دهنده این تابلو قرار گرفته اند. بنابراین تحت تاثیر نور خورشید و عوامل دیگر رنگ این تابلو ها از بین می رود.
  4. جنس پلاستیکی آنها بسیار ارزان قیمت است و به همین دلیل برخلاف انواع فلزی احتمال سرقت آنها بسیار کم می باشد.
  5. از نظر مادی بسیار ارزان قیمت هستند بنابراین هزینه نصب و نگه داری این نوع تابلوها بسیار پایین است. و هزینه‌های کمتری را به بخش خدمات شهری شهرداری ها تحمیل می ‌کند.
  6. امکان تولید این نوع تابلو ها به صورت شبرنگ بسیار راحت تر است. و برخلاف انواع فلزی خاصیت شبرنگ آنها از بین نمی ‌رود و ماندگاری بالایی دارد.

خرید مستقیم تابلو میدان پلاستیکی

صادرات کلی تابلو میدان پلاستیکی یکی از روش های دستیابی به تابلو میدان پلاستیکی خرید مستقیم آن می باشد. که باعث می شود این تابلو با قیمت بسیار پایین تر این در اختیار خریداران آن قرار گیرد. خرید تابلو میدان به صورت مستقیم و بدون واسطه از فروشنده این محصول ممکن است. و خریداران می توانند کمترین هزینه ممکن را برای تهیه این محصول. به صورت عمده داشته باشند.

انواع مختلفی از این تابلو در ابعاد گوناگون وجود دارد. و خریداران می ‌توانند. از سایت اینترنتی که توسط فروشنده آن برای این محصول خاص در نظر گرفته شده است استفاده کرد و از میان انواع تابلوهای ارائه شده نوع مورد نظر خود را انتخاب و آن را را به فروشنده اعلام نمایند. تا با ارزان ترین شیوه ارسال به دست آنها در هر کجا برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *