مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت شبرنگ بشکه ترافیکی از درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

عمده علل استفاده از شبرنگ بشکه ترافیکیفروشگاه انواع شبرنگ بشکه ترافیکی در شیراز

حتما بارها در تمام جاده های برون شهری، اتوبان ها و داخل شهر بشکه های ترافیکی را دیده اید. این بشکه ها برای افزایش ایمنی خودرو و سرنشین و دیگران در خیابان و پیاده و رو طراحی شده است که با آب و یا شن پر می شود. ویژگی بارز دیگر آن داشتن شبرنگ است که در تاریکی از خود نور ساطع می کند و باعث دیده شدن بشکه ترافیکی می شود. قیمت شبرنگ بشکه ترافیکی از درب کارخانه بسیار ارزان تر از قیمت آن در فروشگاه های سطح شهر است.قیمت شبرنگ بشکه ترافیکی از درب کارخانه

عمده علل استفاده از شبرنگ بشکه ترافیکی

عمده علل استفاده از شبرنگ بشکه ترافیکی شبرنگ از موادی به نام فلورسین و فسفر تشکیل شده که می تواند در نور بسیار کم یا در تاریکی، نور ساطع کند. از این رو به آن شبرنگ می گویند.

این وسیله انواع گوناگون و کاربرد فراوانی دارد. انواع مختلف شبرنگ لانه زنبوری، ساده و غیره در ساخت علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی، بشکه های ترافیکی و غیره به کار می رود.

بشکه ترافیکی در جاده ها و اتوبان ها و مکان های دیگر جهت هشدار به رعایت نکات ایمنی و کاهش صدمات استفاده می شود و همچنین قبل از گاردریل ها قرار می گیرد تا هنگام تصادف سرعت و ضربه ماشین گرفته شود و خسارت کمتری وارد شود.

حال باید این بشکه ها طوری باشند که در شب به خوبی دیده شوند. شبرنگ به صورت برچسب های بسیار محکم به این وسیله می چسبد و آن را به خوبی نمایش می دهد.

جنس آن هم بسیار با کیفیت و محکم است تا بتواند در محیط آزاد در برابر تابش مستقیم آفتاب، تغییرات دمایی و وزش شدید باد، از روی وسیله ایمنی کنده نشود و تغییر رنگ ندهد و در زمان طولانی وضوح خود را حفظ کند.

فروشگاه انواع شبرنگ بشکه ترافیکی در شیراز

فروشگاه انواع شبرنگ بشکه ترافیکی در شیراز انواع بشکه ترافیکی در سطح شهر و جاده بیرون از شهر وجود دارد که در کشور ما بشکه زرد رنگ همراه با شبرنگ بیشتر دیده می شود.

فروشگاه بشکه ترافیکی، این وسیله ایمنی را همراه را شبرنگ ارائه می دهد، چون بشکه ایمنی که شبرنگ نداشته باشد عملا فایده ای ندارد. شبرنگ نیز انواع مختلفی دارد که به شکل رولی تولید می شود و می توان آن را به صورت متری خریداری کرد.

فروشگاه انواع شبرنگ بشکه ترافیکی در شیراز، این محصول را با قیمت ارزان و مناسب عرضه می کند. شبرنگ موجود در فروشگاه های این شهر دارای عالی ترین مقدار بازتاب نور هستند و چسبندگی بسیار خوبی دارند. شما می توانید در سامانه فروش اینترنتی در شیراز این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید