مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مخروط ترافیکی شبرنگ دار مدل 60 سانتیمتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

شکل ظاهری انواع مخروط ترافیکی شبرنگ دارعرضه کنندگان مخروط ترافیکی شبرنگ دار در اصفهان

حتما تاکنون در خیابان انواع مخروط ترافیکی شبرنگ دار را دیده اید. این چراغ ها گاهی برای هشدار خطر نصب می شوند و گاهی برای ایجاد نظم در خیابان ها نصب می‌شود. چراغ عابر پیاده از مهمترین انواع چراغ راهنمایی است. اولین طراح چراغ راهنمایی آن را برای نظم دادن به گاری ها و ارابه ها طراحی نمود و به مرور با پیشرفت تکنولوژی به شکل امروزی خود تغییر یافت. مفهوم رنگ های چراغ راهنمایی رانندگی با هم متفاوت است و همه می دانیم چراغ راهنمایی سه رنگ را در چهارراه ها برای برقراری نظم نصب می‌شود.

<a href=قیمت مخروط ترافیکی شبرنگ دار مدل 60 سانتیمتر” class=”img-responsive aligncenter”>

شکل ظاهری انواع مخروط ترافیکی شبرنگ دار

شکل ظاهری انواع مخروط ترافیکی شبرنگ دار مخروط ترافیکی شبرنگ دار علاوه بر ایجاد نظم و تذکر مقررات، حافظ جان مردم نیز هستند پس باید به شکلی طراحی بشوند که در تمامی ساعات روز بتوان آنها را دید. از این رو مخروط ترافیکی شبرنگ دار در مکان هایی که نور کافی برای دیده شدن تابلوهای راهنمایی و رانندگی وجود ندارد نصب می شوند. مخروط ترافیکی شبرنگ دار دستی نیز از دیگر علائم ترافیکی است که فرد مشخصی آن را در دست گرفته و جریان مخروط ترافیکی شبرنگ دار را مدیریت نموده و یا به خودرو سواران وجود خطر را هشدار می دهد. ابعاد عرضه کنندگان مخروط ترافیکی باید کاملا استاندارد باشد تا همه افراد بتوانند آن را رویت نموده و آگاه شوند.

عرضه کنندگان مخروط ترافیکی شبرنگ دار در اصفهان

عرضه کنندگان مخروط ترافیکی شبرنگ دار در اصفهان سرعت گیر استاندارد نه تنها ارتفاع مشخصی دارد بلکه مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آن نیز متناسب با محل نصب آن تعیین می‌شود. اصولا انواع سرعت گیر یا به کمک آسفالت ایجاد می‌شود که به آن سرعت گیر آسفالتی گفته می‌شود یا از پلاستیک است که در محل مورد نظر نصب می‌شود.

مخروط ترافیکی شبرنگ دار و یا استوانه ایمنی یکی از پرکاربردترین انواع مخروط ترافیکی ترافیکی است. از دلایل استفاده از استوانه ترافیکی می توان به جدا کردن مسیرها، جلوگیری از پارک خودروها و یا نظم دادن به نحوه پارک خودروها، جدا کردن مسیر آسفالت از خاکی و … اشاره نمود. ابعاد  این محصول بسته به نیاز از 45 سانتی متر تا 100 سانتی متر متغیر است.

برای دیده شدن انواع استوانه ایمنی در تاریکی شب بر روی آنها از نوارهای فلورسنت استفاده می‌شود که در تاریکی نور را انعکاس می دهند که در اصطلاح به آنها، استوانه ترافیکی شب نما گفته می‌شود. استوانه ایمنی از لحاظ متریال ساخت به انواع: مخروط ترافیکی شبرنگ دار فلزی، استیل و  پلی اورتان تقسیم می‌شود. چراغ عابر پیاده از مهمترین انواع چراغ راهنمایی است. اولین طراح چراغ راهنمایی آن را برای نظم دادن به گاری ها و ارابه ها طراحی نمود و به مرور با پیشرفت تکنولوژی به شکل امروزی خود تغییر یافت. مفهوم رنگ های چراغ راهنمایی رانندگی با هم متفاوت است و همه می دانیم چراغ راهنمایی سه رنگ را در چهارراه ها برای برقراری نظم نصب می‌شود.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید