محصولات فرتو ترافیک

اگر دنبال تجهیزات ترافیکی شهری و جاده ای هستید

با ما همراه باشید

مجموعه بازرگانی فرتو ترافیک

مجموعه فرتو ترافیک، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

محصولات ما

محصول اول

توضیحات محصول خود را در سه خط می توانید بنویسد. توصیه می شود از قسمت متن اقدام به ویرایش متن کنید و متن مرتبط با محصول خود را جایگزین کنید.

تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای

تجهیزات ترافیکی برای مدیریت ترافیک معمول روزانه در جاده ها، شهر و سیستم های بزرگراهی استفاده می شود. انواع موانع ترافیکی جهت آرام سازی جریان ترافیکی بسته به نوع مصرف دارای ویژگی های منحصر به فردی همچون میزان دوام و کیفیت مواد اولیه میباشد.

محصول سوم

توضیحات محصول خود را در سه خط می توانید بنویسد. توصیه می شود از قسمت متن اقدام به ویرایش متن کنید و متن مرتبط با محصول خود را جایگزین کنید.

سلام وقت شما بخیر. سایت بسیار خوبی دارین و در خرید محصول خیلی کمکم کرد تا بتونم محصول خوبی رو خرید کنم. امیدوارم همیشه موفق باشین.

حسین رضایی

مدیرعامل وبکو

فرم سفارش محصول

🔷 برای ثبت سفارش خود کافیست تا فرم سفارش محصول را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.

 

🔶 همچنین برای ثبت سفارش محصول خود می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و محصول خود را سفارش دهید.

 

🔻 برای دریافت اطلاعات تماس کارشناسان فروش ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

  • 9 − 3 =

با مجموعه فرتو ترافیک بیشتر آشنا شوید

مدیر مجموعه ...

نام و نام خانوادگی

مدیر فروش مجموعه فرتو ترافیک

حسین یوسفی

مدیر فروش مجموعه ...

نام و نام خانوادگی

Call Now Buttonتماس بگیرید