شبرنگ لانه زنبوری ۱۰ ساله T-A-T

شبرنگ لانه زنبوری ۱۰ ساله T-A-T

شبرنگ لانه زنبوری ۱۰ ساله T-A-T، جهت دریافت لیست قیمت عمده و به روز شبرنگ ترافیکی درانواع شبرنگهای لانه زنبوری و شبرنگ ساده و رده مهندسی اعم از شبرنگ کیوالایت ژاپن- kiwalite و شبرنگ اوری امریکا- avery و شبرنگ تری ام امریکا- ۳m و شبرنگ DM و شبرنگ t-a-t و پریسماتیک و… بصورت شبرنگ ۳ ساله، ۵ ساله و ۷ساله و شبرنگ ۱۰ساله با شماره های روی سایت تماس حاصل فرمایید.

t-a-t

شبرنگ لانه زنبوری t-a-t

بررسی تخصصی و اجمالی

 

ساطع شدن نور توسط شبرنگ در تاریکی نور به دلیل دارا بودن ماده فلورسئین و فسفر  درآن میباشد.
و باعث دیده شدن  با وضوح آن در شب میشود.
یکی از انواع گوناگون شبرنگ، شبرنگ لانه زنبوری است که موارد مصرف آن در ساخت تابلوهای تبلیغاتی، علائم راهنمایی و رانندگی، پلاک های وسایل نقلیه، علائم ایمنی و … میباشد.
مجموعه ما با فراهم کردن امکان خرید اینترنتی انواع شبرنگ با کیفیت مورد نظر شما و قیمت مناسب محصولات
امکان سفارش محصولات از همه نقاط را فراهم کرده است.

تابلو ها و علایم و تجهیزات ترافیکی جاده ای

تابلوها و علایم و تجهیزات ترافیکی جاده ای بخشی اساسی از ساماندهی و ایمنی ترافیک در جاده‌ها هستند. این تابلوها و علایم و برچسب ها به رانندگان و عابران پیاده اطلاعاتی مهم را ارائه می دهند. و به آنها کمک می کنند تا خطرات را شناسایی و رفتار مناسبی را داشته باشند.

تابلوها و علایم ترافیکی به منظور هدایت رانندگان، هشدار دادن در مورد خطرات، اطلاع رسانی درباره قوانین ترافیکی و شناخت راهنمایی جهت تسهیل تردد در جاده ها قرار داده می شوند. تابلوها و علایم ترافیکی به صورت استاندارد مشخص شده ای قرار می گیرند. تا هر فردی بتواند به راحتی آنها را تشخیص دهد و عملکرد صحیحی در جاده داشته باشد.

تجهیزات ترافیکی نیز وسایلی هستند که در جاده ها استفاده می شوند تا ایمنی ترافیک را افزایش دهند. این تجهیزات ممکن است شامل چراغ های راهنما، علامت های راهنما، انتظارهای راهنما و تسهیلات نظامی و قرقره ها و روسری ها و بند های ترافیکی باشند. هدف از استفاده از این تجهیزات، توجه رانندگان به تغییرات و محدودیت های جاده ای و کاهش سرعت خودرو ها و ایجاد خیابان های ایمن تر است.

استفاده مناسب از تابلوها و علایم و تجهیزات ترافیکی جاده ای بسیار اهمیت دارد. و از طریق آن می توان بهبود ایمنی و آسایش تردد در جاده ها را به دست آورد. بنابراین، رعایت قوانین ترافیکی و توجه به این تابلوها و علایم و تجهیزات برای همه رانندگان و عابران پیاده الزامی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *