استاپر مستطیل

استاپر مستطیل

استاپر مستطیل، اگر بخواهیم یکی از بهترین تجهیزات ترافیکی که از آن برای جدا کردن مسیر های حمل و نقل یا پارکینگ خودرو ها استفاده می شود. را به شما معرفی کنیم، قطعا از استاپر مستطیل نام خواهیم برد. در واقع ستاپر مستطیل ترافیکی با جدا کردن مسیر های عبور خودرو ها باعث شده تا آن ها در مسیر درست خود قرار بگیرند. و به نظم بیشتر خودرو ها در جاده ها و پارکینگ ها کمک می کند. این مدل از تجهیزات ترافیکی زمانی که با لاستیک های خودرو ها در تماس قرار می گیرند. احساس لرزشی را در خودرو ایجاد می کنند و راننده را هشیار می سازند.

در حقیقت علاوه بر جدا سازی نقش بازدارندگی را نیز ایفا می کنند. و این در حالتی است که به خودرو آسیبی وارد نمی شود. این مدل استاپر ها با استفاده از دو عدد پیچ و رول پلاکی که همراه آن است. به گونه ای بسیار محکم به زمین متصل می شوند.

استاپر مستطیل

تولید کننده استاپر مستطیلی

همانطور که بیان کردیم استاپر مستطیل یکی از انواع تجهیزات ترافیکی بوده است. و توسط تولید کنندگان محصولات ترافیکی در داخل و خارج از کشورمان تولید می شود. یکی از بهترین تولید کننده استاپر مستطیلی شرکت فرتو ترافیک می باشد. که از تولید کنندگان داخلی در کشور ما، ایران به حساب می آید. این شرکت از بهترین مواد برای تولید این محصول استفاده می کند و جدید ترین تکنولوژی ها را برای ساخت این محصول و محصولات دیگر ترافیکی به کار می برد. به کار بردن مواد درجه یک در ساخت این محصول توسط این شرکت باعث شده است. تا بتوان برای مدت های طولانی از آن استفاده کرد.

تولید کننده های این مدل از استاپر ها، آن ها را بیشتر به رنگ زرد تولید می کنند. تا علاوه بر جلب توجه رانندگان، به خوبی قابل رویت باشند. برخی از شرکت های تولید کننده این محصولات، خدمات ویژه ای را در زمان خرید به مشتری ارائه می دهند.

استاپر مستطیل

ویژگی های استاپر مستطیلی

هر محصولی به واسطه ی داشتن ویژگی هایی خاص و منحصر به فرد در بازار شناخته شده و به فروش می رسد. استاپر مستطیل نیز از آن دسته از تجهیزات ترافیکی است‌ که‌ به‌ خاطر دارا بودن ویژگی هایی فوق العاده و خاص بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله ویژگی های استاپر مستطیلی می توان به مقاومت آن ها در برابر فشار های وارده در اثر تماس با لاستیک خودرو ها، مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف و تابش مستقیم نور افتاب و.‌‌.‌. اشاره کرد. تمامی این ویژگی های باعث شده تا این محصول به یکی از محصولات پر کاربرد ترافیکی تبدیل شده باشد. و در قسمت های مختلفی از جاده و همچنین پارکینگ های خودرو ها مورد استفاده قرار بگیرد.

کاربرد استاپر مستطیلی

وجود ویژگی های مختلف در محصولات باعث می شود. تا آن محصول متناسب با ویژگی های خود مورد استفاده قرار بگیرد. و کاربرد های خاص خود را داشته باشد. استاپر مستطیل نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به ویژگی هایی که دارا می باشد، کاربرد های گوناگونی در مکان های مختلف دارد. از کاربرد استاپر مستطیلی می توان به جدا کردن مسیر عبور خودرو ها در جاده ها و اتوبان ها و بزرگراه ها اشاره کرد‌. این محصول با جدا کردن مسیر حمل و نقل از بروز بسیاری از حادثه ها جلوگیری می کند. یکی دیگر از کاربرد های آن، استفاده از آن در پارکینگ ها برای مشخص کردن محل پارک خودرو ها می باشد و به افزایش نظم در این محیط نیز کمک می کند.

استاپر مستطیل

قیمت استاپر مستطیلی

یکی از مواردی که در زمان خرید استاپر مستطیل مد نظر خریداران قرار می گیرد، قیمت استاپر مستطیلی می باشد. تمامی خریداران به دنبال این هستند که محصول با کیفیتی را یافته و آن را با قیمتی مناسب خریداری کنند. شرکت فرتو ترافیک علاوه بر تولید این محصول آن را به بازار نیز عرضه می کند‌. این شرکت به علت حذف واسطه ها توانسته است تجهیزات مختلف ترافیکی از جمله این محصول را با قیمتی مناسب قیمت گذاری کرده و به فروش برساند.

اما به طور کلی عواملی که در قیمت این استاپر ها تاثیر می گذارد. جنس متریال اولیه ی به کار رفته در تولید محصول، ابعاد محصول مورد نظر، شهرت و اعتبار شرکت تولید کننده در بازار، وجود واسطه ها و… می باشد. تمامی این موارد بر روی قیمت گذاری و قیمت نهایی محصول اثر می گذارد.

فروش انواع استاپر مستطیل پلاستیکی

فروش انواع استاپر مستطیل پلاستیکی که به عنوان نوعی دست انداز در جاده ها و سطح شهر استفاده می شود، به صورت عمده و اینترنتی انجام می شود. استاپر مستطیل به عنوان نوعی هشدار دهنده استفاده می شود که راننده را به هنگام عبور از روی آن هوشیار می کند و موجب کاهش سرعت انواع وسایل نقلیه شده و نقش مهمی در تامین ایمنی رانندگان دارد. این محصول باید دارای جنسی مقاوم و منعطف باشد چرا که در اثر برخورد با انواع وسایل نقلیه شکسته نشود و در برابر تابش مستقیم نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشد.

همچنین برای تشخیص بهتر رانندگان در شب، انواع استاپر نیز باید دارای رنگ های هشدار دهنده ای مثل قرمز، زرد و سفید باشد.

خرید استاپر مستطیل پلاستیکی مستقیم از کارخانه

یکی از موضوعات مهم برای مشتریان در خرید استاپرها، با کیفیت بودن آن است. این محصول باید دارای کیفیت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف باشد. از مسائل بسیار مهم دیگر، قیمت آن ها می باشد. بهترین روش، خرید عمده و بی واسطه ی استاپر مستطیل است که مشتری می تواند علاوه بر کیفیت مناسب محصول، از قیمت مناسب آن نیز برخوردار باشد.شرکت فرتو ترافیک یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده محصولات ترافیکی از جمله استاپر مستطیل پلاستیکی می باشد که امکان خرید آن به صورت عمده و مستقیم وجود دارد. شما می توانید برای خرید استاپر مستطیل پلاستیکی مستقیم از کارخانه با مجموعه ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *