بازار فروش انواع علائم ایمنی

بازار فروش انواع علائم ایمنی

بازار فروش انواع علائم ایمنی، خرید و فروش تابلو ایمنی در فروشگاه هایی انجام می شود که در این زمینه تخصصی فعالیت می کنند. به این تابلوها کسانی که در کار آموزش هستند و یا آنانی که ماشین دارند، نیازمند می باشند. این تابلوها را همچنین از وب سایت های اینترنتی نیز می توان خریداری کرد. در جای جای شهرهای کنونی شما حتماً تابلوهای ایمنی را دیده اید. این تابلوها برای با خبر کردن خطرات، نشانه ها و مسائل گوناگون نصب می شوند. با مراعات کردن دستورالعمل های این تابلو ها هیچ گاه به مشکلی برنخواهید خورد و همچنین به نشانی های درست راهی خواهید شد. تابلو های امینی هم دارای کیفیت های مختلفی می باشند. این تابلو ها به اشکالی مانند این تولید می شوند:

 • شبرنگ
 • روز رنگ
 • شب نما
 • پلکسی
 • و …

شرکت های مختلفی هستند که در کار تولید علائم ترافیکی، علائم ایمنی و انواع تابلو ایمنی می باشند.

 

معرفی انواع تابلو ها و تجهیزات ایمنی

تابلوها و تجهیزات ایمنی زیادی وجود دارند. کسانی که با ماشین سر و کار دارند و یا حتی آنانی که ماشین هم ندارند، باید این تابلوها و تجهیزات را بشناسند. برای عبور و مرور از خیابان ها و این که رفتن به جایی که ناشناس است، نیاز است از تابلوها استفاده کرد. مراکز ساخت تابلو های ایمنی با کیفیت و بازار فروش انواع علائم ایمنی با استفاده از دانش روز و استفاده از کارکنان خبره و ماهر خود جهت طراحی و تولید این محصولات نهایت دقت خود را به کار میبرند تا بتوانند با ارائه یک محصولی باکیفیت و با قیمت مناسب در کاهش خطرات و عرضه یک محصول جهانی سهم خود را ایفا کنند.

تابلوهای و تجهیزات ایمنی به این شرح هستند:

 • برچسب ها
 • کلاه های ایمنی
 • تابلوهای علائم ترافیکی مانند: خط عابر پیاده، ایست، ورود ممنوع، نزدیک مدرسه، کنترل سرعت، سبقت ممنوع و …
 • پوسترهای ایمنی
 • شعارهای ایمنی
 • علائم ایمنی ورزشی
 • وسایل گوناگون ایمنی مانند دست و لباس فرم مخصوص
 • و ….

فروش عمده انواع علائم ایمنی و ترافیکی

فروش عمده انواع علائم ایمنی و ترافیکی

فروش عمده انواع علائم ایمنی و ترافیکی از سوی شرکت هایی انجام می شود که کارشان تولید و واردات می باشد. بازار فروش انواع علائم ایمنی را می توان از مکان هایی پیدا کرد که در این زمینه به خصوص فعالیت می کنند. همچنین شرکت های تولیدکننده و وارد کننده نمایندگی هایی در سراسر کشور دارند. این نمایندگی ها عرضه کننده انواع تابلوهای ایمنی و ترافیکی هستند. برای خرید عمده می توانید به این نمایندگی ها در شهرهای گوناگون مراجعه کنید و بهترین کیفیت را به صورت عمده بخرید. در این خصوص مجموعه های گسترده و فراوانی در سطح کشور به عنوان مرکز خرید تابلو های ایمنی در حال فعالیت هستند که با مراجعه به وب سایت های این شرکت ها می توانید از لیست محصولات آنها آگاهی بیابید

نمایندگی های شرکت های مختلف وظایفی گوناگونی دارند؛ مانند:

 • پخش و توزیع
 • بازاریابی
 • فروش عمده و جزئی
 • ارائه کاتالوگ آموزشی
 • و برخی نیز ارائه آموزش های ابتدایی

خرید و فروش تابلو ایمنی | بازار فروش انواع علائم ایمنی

تابلو علائم ایمنی

در بازار‌های امروز تابلو‌ علائم ایمنی زیادی وجود دارد که وجود آن‌ها در زندگی روزمره ما الزامی است. تابلو‌ علائم ایمنی برای اطلاع رسانی و جلوگیری از بروز حوادث به کار گرفته می‌شوند و از یک نماد گرافیکی و شکل مشخص و رنگ‌های ایمنی تشکیل شده‌اند. در بازار فروش انواع علائم ایمنی تابلو‌ها معنای متفاوتی دارند و ما هر روز آن‌ها را در بسیاری از ادارات، کنار دریا، بیمارستان‌ها و انبار‌ها میبینم. تابلو‌های علائم ایمنی در هر صنعتی با توجه به خطری که وجود دارد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معرفی انواع تابلو ها و تجهیزات ایمنی

انواع علائم هشدار دهنده ایمنی و خطر

معمولا در بازار فروش انواع علائم ایمنی، انواع علائم هشدار دهنده ایمنی و خطر وجود دارد که وجود آنها در زندگی روزمره ما الزامی است. این علائم هشدار دهنده شامل ۴ بخش هستند. عواملی که هشدار خطر را می‌دهند و عواملی که امن بودن را گزارش می‌دهد این علائم شامل:

 • علائم ایمنی ممنوعیت:
  این علائم اقدامات را ممنوع می‌کند و در این علائم نماد‌ها در دایره‌ای به رنگ قرمز قرار می‌گیرند و یک خط قرمز نیز از گوشه بالا سمت چپ به گوشه سمت راست پایین می‌آید که بر روی نماد داخل دایره قرار می‌گیرد. این علائم ما را از انجام نماد ممنوع می‌کند. در بازار فروش انواع علائم ایمنی این علائم بیشتر از بقیه مورد استفاده عموم مردم قرار می‌گیرد.
 • علائم هشدار دهنده:
  این علائم جزء علائم اخطاری هستند. افرادی که در مکان‌های خطرناک کار می‌کنند باید این علائم را بشناسند و از خطرات اطراف خود آگاه باشند. این علائم به شما هشدار می‌دهد و از شما می‌خواهد آن کار را انجام ندهید.
 • علائم الزام آور:
  این علائم اجباری و دستوری هستند و برای جلوگیری از خطر است. این علائم نشان دهنده این است که باید قوانین موجود در خطر محل را رعایت کرد و باید توسط افراد رعایت شوند.
 • علائم وضعیت ایمن:
  یک سری از علائم و تابلو‌های ایمنی مربوط به وضعیت ایمن هستند. وجود این علائم به شما این اطمینان را می‌دهد که محلی که در آن هستید کاملا امن و بدون خطر است.

فروش علائم ایمنی در محیط کار

بهتر است در محیط کار‌های خطرناک و بدون امنیت از علائم و تابلو‌های ایمنی استفاده شود. علائم ایمنی جزء ضروری در محل کار است و نقش مهمی در جلوگیری از حوادث است. بسیاری از فروشگاه‌ها فروش علائم ایمنی در محیط کار را انجام می‌دهند. با نصب این علائم کارفرمایان می‌توانند محیط کار مناسب و ایمنی را تهیه کنند. این علائم علاوه بر حفاظت از کارکنان، باعث آشنایی کارکنان با الزامات قانونی می‌شود. در بازار فروش انواع علائم ایمنی می‌توانید انواع تابلو‌های ایمنی را خریداری و استفاده کنید.

لیست قیمت انواع علائم ایمنی و ترافیکی

لیست قیمت انواع علائم ایمنی و ترافیکیلیست قیمت انواع علائم ایمنی و ترافیکی را می توان از فروشگاه هایی به دست آورد که در این حوزه فعالیت می نمایند. شما می توانید به بازار فروش انواع علائم ایمنی گوناگون اینترنتی هم سر بزنید. این فروشگاه های آنلاین، قیمت تابلو ترافیکی و قیمت تابلو ایمنی را برای تان اعلام می کنند.  ما در این زمینه مجموعه فرتو را به شما پیشنهاد میدهیم مجموعه فرتو تحت عنوان مرکز خرید تجهیزات ایمنی ترافیک ، تجهیزات ایمنی و حوادث و … با سالها تجربه در امر فروش و ارائه انواع علائم توانسته است با همکاری با شرکت های تولید کننده این تجیهزات مهم و کاریردی نقش مهم خود را در کاهش خطرات جاده ای و حوادث به خوبی ایفا نماید.
در این جا به چند نمونه از قیمت های تابلوها توجه کنید. هر کدام از این ها به صورت متری و در کیفیت های مختلف عرضه می شوند:

 • تابلو ایمنی شبنما، گالوانیزه؛ قیمت: ۷۵۰۰ تومان
 • برچسب ایمنی شبنما، چاپی؛ قیمت: ۳۵۰۰ تومان
 • تابلو خروجی شبنما، پی وی سی؛ قیمت: ۸۰۰۰ تومان
 • تابلو ایمنی روز رنگ پی وی سی؛ قیمت: ۱۰۰۰ تومان
 • برچسب ایمنی روز رنگ چاپی؛ قیمت: ۵۰۰ تومان

مرکز خرید عمده تابلو های ایمنی و ترافیکی

مرکز خرید عمده تابلو های ایمنی و ترافیکیمرکز خرید و بازار فروش انواع علائم ایمنی و ترافیکی را می توانید در شهرهای مختلف پیدا کنید. شما در هر منطقه ای که زندگی می نمایید، به راحتی و با استفاده از اینترنت قادر خواهید بود این مراکز خرید و فروش عمده را شناسایی و به آن ها مراجعه کنید. این فروشندگان عمده به دلیل این که خاص هستند، به راحتی قابل دسترس می باشند و پیدا کردن شان کاری ندارد. در همین حال اگر خواسته باشیم از اینترنت به عنوان مرکز فروش عمده کالا نام ببریم، وب سایت های گوناگون هم در کار خرید و فروش عمده هستند. این وب سایت ها را می شود به آسانی و با فشار دادن فقط چند تا کلیک پیدا نمود و آن چه را نیاز داریم خریداری کنیم. وب سایت های زیادی در این عرصه هستند که با قیمت های متفاوت، تابلوهای ایمنی و ترافیکی را به فروش می رسانند.

خرید تابلو علائم

امروزه با  توجه به افزایش بی­رویه وسایل نقلیه داخل شهرها و جاده های کشور، نیاز به استفاده از تجهیزاتی جهت راهنمایی در مسیرها بسیار احساس میشود. شرکت فرتو ترافیک با انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی در تلاش است تا به حفظ امنیت را هها و مسیر ها کمک کند. همچنین سعی را بر آن دارد تا راهنمای جامعی در زمینه خرید علائم ترافیکی به مشتریان و همکاران خود ارائه دهد. شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی قسمتی از مشتریان ما را تشکیل می دهند. زیرا قیمت های فروش تابلو علائم رانندگی ما به قیمت کارخانه می باشد.  کافیست برای خرید و فروش تابلو ایمنی در بازار فروش انواع علائم ایمنی، خرید علائم ایمنی شبرنگ تابلوهای ترافیکی، خرید تابلو ترافیکی، تابلو ایمنی کارگاه، تابلوی ترافیکی و سایر تجهیزات ترافیکی و پارکینگی به صورت تعدادی، تک و عمده با ما تماس بگیرید.

همکاران ما در واحد فروش به صورت تمام وقت آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد. برای اطلاع از قیمت ها برای شما لیستی مبنی بر قیمت های هر محصول آماده کرده ایم. که در صفحات و مقالات مختلف ما قابل مشاهده است از قبیل قیمت شبرنگ تابلو و …. باز هم برای اطلاع دقیق همکاران ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

خرید و فروش تابلو ایمنی

فروش علائم ترافیکی

در حال حاضر اکثر مشتریان ما می دانند که قسمت اصلی و تخصصی هر یک از تابلو های ترافیکی، شبرنگ آن است. در واقع اهمیت آن به این خاطر است که بخشی از سفرها در شب انجـام می شود و بایـد تابلوها نورافشانی شده تا توسط راننده دیده شوند.  با این موضوع به کیفیت شبرنگ تابلوهای ترافیکی بستگی دارد. برای خرید موانع ترافیکی با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید. به جرأت می توان گفت هیچ یک از شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی در بازار فروش انواع علائم ایمنی محصولاتی با کیفیت و قیمت ما به شما نمی‌توانند ارائه دهند. فروش علائم راهنمایی و رانندگی در مشهد، تهران و سایر شهرها اکثرا توسط شرکت ما انجام می شود.

فروش علائم ترافیکی تخصص ماست برای راحتی در خرید و اطمینان از کیفیت بهتر است هر کاری را از متخصص آن بخواهید. خرید اینترنتی تجهیزات ترافیکی استفاده شده در تابلوها و علائم ترافیکی تولید شده در شرکت فرتو ترافیک از بهترین نوع موجود در بازار می باشد. ایمنی ترافیکی رانندگان و عابران بزرگترین دغدغه ماست. همچنین از لحاظ قیمتی قیمت محصولات ترافیکی ما بسیار مقرون به صرفه می باشد برای مثال قیمت بشکه ترافیکی تولید شده توسط شرکت ما به نسبت کیفیت بسیار مقرون به صرفه است.خرید و فروش تابلو ایمنی

فروش تابلو ترافیکی

در حال حاضر حرکت کردن در جاده های درون شهری و برون شهری برطیق قواعد و قوانین خاصی نیز انجام می گیرد که افراد نیز بر اساس هشدار ها و تابلو های راهنمایی و رانندگی اقدام به حرکت و تردد می کنند. با این وجود بازار خرید و فروش تابلو ایمنی بسیار پر رونق است. آنچنان که زمینه را برای تولید کردن ایت تابلو ها به صورت عمده فراهم می آورد. به همین علت است که بازار فروش علائم ترافیکی در شهر های مختلف ایران و بازار فروش انواع علائم ایمنی داغ می باشد. شرکت فرتو برای شما امکان خرید انواع تابلو را از درب کارخانه و بدونه واسطه فرآهم کرده است.

فروشنده تابلو ترافیکی

در واقع هر ساله در ماه های آخر سال تمامی سازمان های ترافیک، شهرداری ها و سازمان ها و همچنین معاونت های مرتبط با حوزه های حمل و نقل و ترافیک اقدام به برنامه ریزی و برآورد نیاز های جاده ها و مناطق شهری می نمایند. خرید و فروش تابلو ایمنی در بازار فروش انواع علائم ایمنی تخصص ماست و در این زمینه بین اکثر سازمان ها و شهرداری ها توانسنته ایم به عنوان فروشنده تابلو ترافیکی نقش خود را ایفا کرده و خدمتگذاری لازم جهت ایمنی بیشتر هموطنانمن را داشته باشیم.

خرید علائم ایمنی

همانطور که در بالا ذکر کردیم، در بازار فروش انواع علائم ایمنی و راه ها استفاده از علائم ایمنی اقدامی بسیار حائز اهمیت است. این اقدام به ویژه پس از تکمیل سازه‌ها و پروژه‌ها الزامی است و حتی در طول انجام کارهای روزمره نیز باید از این نوع علائم استفاده کرد. با توجه به نیاز شما به تهیه انواع علائم ایمنی در انواع فضاهای مسکونی، اداری، صنعتی و غیره، شرکت فرتو ترافیک به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو علائم ایمنی در کشور، آماده خدمت‌رسانی است. برای خرید علائم ایمنی مورد نیاز خود، تنها کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل کنید. آنها با راهنمایی حرفه‌ای خود، به سرعت به شما کمک خواهند کرد تا خرید خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

فروش علائم ایمنی در تهران

در رابطه با فروش علائم ایمنی در تهران در بازار فروش انواع علائم ایمنی، بهتر است به تابلوهای ایمنی ترافیکی اشاره کنیم که شما را در برابر خطرات هشدار می‌دهند. می‌توان گفت این تابلوها جان هزاران نفر را نجات داده‌اند. در جای جای شهر تهران شما حتماً تابلوهای ایمنی را مشاهده کرده‌اید. این تابلوها برای هشدار دادن درباره خطرات، نشانه‌ها و موارد مختلف نصب می‌شوند. با رعایت دستورالعمل‌های این تابلوها، هیچ وقت به مشکلی برنمی‌خورید و همچنین به مقاصد صحیح راهنمایی می‌شوید. مجموعه فرتو ترافیک متخصص در تولید تابلوهای ایمنی و ترافیکی در استان تهران عرضه می‌کند.

18 دیدگاه

 • سلام وعرض خسته نباشید
  ممنون از اطلاعات کامل وجامع شماوتلاش بسیارتون
  باتشکر

 • سلام و وقت بخیر خدمت شما فکر میکنم این نوع تابلو ها بیشتر به درد اموزشگاه های رانندگی میخوره که میتونن نصب به خودروهاشون

 • سلام .تولید کنندگان معتبر همیشه محصولاتشون خریدار داره و شما قطعا بهترینین .موفق باشین

 • تابلوهای فرتو برای کسانی که استفاده کردن یه برند خوبیه و تشکر می کنم از این از تولیدکنندگان محصول

 • سلام ، به نظر من این تابلو ها برای همه افراد می تونه کاربردی و قابل استفاده باشه ،خودم تجربه استفاده از تابلوهای هشدار رو دارم و حتما در آینده اقدام به خرید چند نمونه از این تابلوها خواهم کرد . چه بسا خیلی وقتها بوده که استفاده صحیح از این تابلوها جان کسان زیادی رو از خطرات نجات داده.

 • سلام.ارادت،تابلو های ایمنی از اسمشون مشخص هست که برای ایمنی خودمان طراحی شده است و چه بسا که بعضی اتفاقات ناگوار به دلیل عدم وجود تابلو ایمنی مربوط باشد حتما برای کارهایی که لازم است تابلو نصب شود استفاده کنیم.

 • به نظر بنده این تابلوهای ایمنی بیشتر توسط راهنمایی و رانندگی مورد استفاده قرار می گیرد و در سراسر خیابان‌ها هم مشاهده می شود.

 • سلام جهت صادر کردن از این قبیل تابلو به کشور های همسایه اماده ی همکاری هستیم.

  • سلام مجید عزیز. وقت بخیر. جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 • سلام خسته نباشید عالی یعنی این تابلو های جلوی خیلی از حوادث ها رو میگیره و باعث میشه ما دقتمون رو یه جا جمع کنیم
  ممنون از شما

 • من دو تا تابلوی خطر از طریق این سایت سفارش دادم و محصول در زمان مقرر به دستم رسید.

 • سلام و خسته نباشید خدمت تولید کننده محترم … در مقابل سیل واردات محصول مشابه بی کیفیت پر واضح است که در صورت ارائه کیفیت استاندارد می توان بازار داخلی را با قیمت و کیفیت مناسب اشباع کرد و صادرات ناشی از مازاد تولید باعث سود آوری و ارز آوری برای کشور خواهد شد.

 • با سلام خیلی نکات خوبی رو گفته بودید حتما برای خرید به آنها دقت میکنم ممنون از سایت خوب شما موفق باشید.

 • ضمن تشکر از خدمات خوب و سریع سایتتون
  آیا برنامه ای دارین جهت این که تنوع تابلو های ایمنی تون بیشتر بشه به زودی ؟ و سوال دیگه ای که دارم ازتون اینه که آیا تمام محصولاتی که در سایتتون هست موجوده و میشه سفارششون داد؟ سقف و محدودیت برای مقدار سفارش وجود نداره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *