مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان تابلو خیابانی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع تابلو خیابانیروش های تهیه تابلو خیابانی

تابلو خیابانی، محصولی عالی بوده که اگر باکیفیت بالایی تولید شده باشد، کاربرد گسترده ای دارد. تولیدکنندگان تابلو خیابانی در تهران، افرادی هستند که استانداردها و اصول تولید یک تابلو درجه یک و باکیفیت را می شناسند و می دانند که به چه صورتی می توان از این استانداردها برای تولید نمونه های عالی از این محصولات بهره مند شد. این تولیدکنندگان از مواد اولیه ای درجه یک برای افزایش کیفیت محصولات خود بهره مند می شوند که این می تواند زمینه ای عالی را برای افزایش کمیت و کیفیت این دسته از تولیدات فراهم نماید.

تولیدکنندگان تابلو خیابانی در تهران

معرفی انواع تابلو خیابانی

معرفی انواع تابلو خیابانی یکی از چیزهایی که در هنگام رفت و آمد در خیابان، همواره به چشم می خورد، تابلوهای خیابانی می باشد که احتمالاً آن را در گوشه گوشه خیایان می بینید. تابلوها معمولاً با اهداف گوناگونی طراحی می شوند و کاربردهای مختلفی دارند؛ اما نکته ای که در ساخت و ارائه همه تابلوها وجود دارد، این است که همگی آنها می خواهند پیامی را به خاطر ما آورده و مفهومی را به بینندگان منتقل نمایند. ما در این مقاله می خواهیم از تابلوهای ترافیکی صحبت کنیم که وظیفه آنها تامین امنیت جانی شهروندان بوده و در یافتن مسیرها به رانندگان و عابران کمک خواهند کرد.

انواع تابلو خیابانی:

  • تابلو راهنمایی رانندگی: وضعیت جاده، اعلام حد سرعت، علائم راهنمایی رانندگی و غیره از جمله آنها می باشد.
  • تابلوهای اسامی معابر: برای آدرس دهی و یافتن مسیرهای مختلف می توان از این تابلوهای کمک گرفت. رنگ زمینه ای این تابلوها شبرنگ بوده تا در تاریکی هم به خوبی دیده شوند.
  • تابلوهای ال ای دی ترافیکی: این دسته از تابلوها که معمولاً در تونلها و نقاط پرحادثه نصب می شود، امنیت بالایی را در مسیرهای مختلف ایجاد خواهند کرد.
  • تابلو انتظامی: این تابلوها به منظور ایجاد آگاهی به رانندگان طراحی شده اند. مواردی نظیر پارک ممنوع، بوق زدن ممنوع، سبقت ممنوع و توقف ممنوع در میان آنها دیده می شود.

روش های تهیه تابلو خیابانی

روش های تهیه  تابلو خیابانی انواع تابلوهای خیابانی از جمله تابلو ترافیکی سرعت گیر و تابلو ترافیکی شبرنگ با استانداردهای ویژه ای تولید شده و در تابلوهای خیابانی به دلیل نقش مهمی که در تامین امنیت و آگاهی بخشی به شهروندان دارند، می توانند کاربردهای گسترده ای را از خود به نمایش گذاشته اند. این دسته از تابلوها، در مراکز تولیدی با دقت زیادی تولید شده اند و می توانند کارایی قابل توجهی را از خود به نمایش بگذارند.

روش های تهیه تابلو خیابانی، متنوع و متفاوت است. از بهترین این روشها می توان به خرید اینترنتی اشاره کرد که باعث شده همگان از هر شهر و استانی بتوانند به خرید این محصولات اقدام نموده و آن را با پرداخت هزینه های عالی به دست آورند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید