حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی

حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی

حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني، این فرصت را برای خریدار می دهد که بهترین و با کیفیت ترین نوع این گونه از ابزار را با قیمت های پایین تهیه کند. شرکت های مختلفی هستند که در زمینه ساخت این نوع از علائم فعالیت می کنند. اگر بخواهیم به معرفی شرکت های تولید کننده تابلو ترافیکی بپردازیم، نیاز به زمان بیشتری داریم که در این مطلب کوتاه نیاز به این کار دیده نمی شود. برای اینکه از حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی این وسایل مهم و بسیار با اهمیت مطلع شوید، نیاز است که به بازارهای خرید و فروش سر بزنید و یا این که در کانال ها و صفحات اجتماعی کارخانه های تولید کننده عضو شوید و متنظر حراج بمانید.

 

شرکت ساخت تابلوهای ترافیکی

امروزه با توجه به گسترش شهر ها و ساخت خودروها و پیشرفت صنعت خودروسازی، استفاده از تابلو ها و تجهیزات ترافیکی اهمیت بیشتری پیدا کرده است. تابلو های ترافیکی با آگاه کردن رانندگان از وجود تغییرات و یا موانع در راه، از وقوع و اتفاق افتادن بسیاری از حادثه ها و تصادفات جلوگیری می کنند. به همین منظور تعداد زیادی شرکت ساخت تابلوهای ترافیکی ایجاد شد که هر یک از آن ها به تولید و ساخت این تابلو ها مشغول شدند و تعداد انبوهی از تابلو های ترافیکی را تولید کردند تا پاسخگوی نیاز باشد. همچنین هر از گاهی ما شاهد حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني هستیم که این کار خود نیز قدمی بزرگ برای استفاده از این تابلو ها و کاهش تصادفات است.

حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني | معرفی شرکت های تولید کننده تابلو ترافیکی

خصیصه های تولید کننده تابلو ترافیکی خوب

کارخانه هایی که در کار تولید انواع تابلوی ترافیکی خوب هستند. و حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني را به صورت مستقیم دارند باید این خصوصیات را داشته باشند:

 1. از مواد اولیه با کیفیت در ساخت تابلوها استفاده کنند.
 2. در کیفیت های مختلفی تابلوها را به بازار عرضه نمایند.
 3. در ابعاد، رنگ ها و طرح های متفاوتی این علائم را به بازار عرضه کنند.
 4. در دو تقسیم بندی عمومی شب رنگ و غیر شب رنگ آن را تهیه نمایند.
 5. با قیمت های مناسب تابلوهای ترافیکی خوب را به فروش رسانند.

خصیصه های تولید کننده تابلو ترافیکی خوب :بیشتر کارخانه هایی که در کار تولید این نوع از تابلوها می باشند، دارای چنین خصایصی می باشند و سعی می کنند تا با درک شرایط بازار، محصولات شان را تولید کرده و سپس برای فروش به بازار عرضه بدارند. محصولات آنان را می توان با کیفیت ها و ابعاد مختلفی در بازار پیدا کرد و از آن در امور متنوعی کار گرفت.

تولید کننده تابلو ترافیکی و بررسی تعدادی از آنها

تولید کننده تابلو ترافیکی انواع گوناگونی از این تابلوها را که شامل:

 • تابلو اعلام خطر
 • تابلو توقف ممنوع
 • تابلو از سرعت خود بکاهید
 • و تابلوهای مختلف دیگر

می باشند، برای فروش روانه بازار می کند. در این خصوص شرکت های متعددی هستند که وجود دارند و انواع علائم ترافیکی و علائم خطر را تولید می کنند. از فروشگاه های مختلفی که در شهرهای گوناگون وجود دارند، می توان انواع علائم ایمنی در محیط کار تولید شده در کارخانه ها را که از جنس های متفاوتی ساخته شده اند، تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. تابلوهای ترافیکی شهری و بیرون شهری که هر یک از اندازه ها و جنس های گوناگونی تولید شده اند، دارای قیمت های متفاوتی هستند که می شود با سر زدن به بازارهای متعدد، با نرخ ارزان تر هم آنان را تهیه کرد.تولید کننده تابلو ترافیکی و بررسی تعدادی از آنها :

بیشترین محصولات تولید شده توسط تولید کننده تابلو ترافیکی

تجهیزات ترافیکی در افزایش سطح ایمنی : با تواجه به حضور حداکثری شرکت های تولید کننده تجهیزات ترافیکی در صحنه های تولید داخلی و تولید ملی میتوان
شاهد بهبود روزافزون کیفیت تولید تجهیزات ترافیکی شهریاز جمله تولیدات تابلو ترافيکي و علائم ايمني و افزایش میزان کیفیت سطح ایمنی در جاده های شهری و بین شهری با خرید وسایل کنترل ترافیک در کشورمان باشیم چرا که بیشتر تصادفات به علت در دسترس نبودن امکان خرید تجهیزات کنترل ترافیک برای بالا بردن میزان امنیت سرنشینان و عابرین میباشد.فروش تجهیزات ترافیکی با بالاترین سطح کیفیت و میزان تولید در مجموعه فرتو ترافیک حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی  توانسته است با تولید تجهیزات ترافیکی همچون انواع مانع ترافیکی و ایجاد نمایندگی فروش تجهیزات ترافیکی مشهد و تهران و اصفهان و دیگر نقان ایران خدمتی هرچند کوچک به افزایش میزان ایمنی جاده ای کشور نماید.

"جایگاه

حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني

حراجی تولید کننده تابلو ترافیکی و علائم ایمنی، موقعیت خوبی را در اختیار کسانی قرار می دهد. که قصد خرید چنین تابلوهایی را دارند. بیشتر آنانی که در کار راه سازی می باشند. و یا اداره های راهور، از این تابلوها کار می گیرند. استفاده از تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی کاربرد زیادی دارد. شما در همه جاده ها و خیابان های داخل و بیرون شهر، به این علائم و تابلوها بر می خورید. این نشان می دهد که تا چه اندازه این تابلوها کاربردی می باشند و نبود آنان می تواند خطرات جدی را برای رانندگان به وجود آورد.

حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني
پس، بیشتر خریداران برای خرید ارزان قیمت تابلوها و علائم ترافیکی، صبر می کنند تا به حراج این گونه از محصول بربخورند و سپس آن را تهیه کنند. البته باید گفت که خریداران عمده می توانند با قیمت های مناسبی خرید این گونه از تابلوها را انجام دهند. آنان می توانند برای این منظور، به دفاتر فروش کارخانه های تولید کننده مراجعه نمایند. و بهترین نوع تابلو و علائم را با نرخ پایین که چیزی مانند حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی می باشد، تهیه کنند. به هرحال تولیدی های متعددی هستند که هر از چندگاهی حراج محصولات شان را اعلام می کنند. و این فرصت را به خریدار می دهند تا بتوانند آن چه را نیاز دارند، به دست آورند. لیست قیمت تابلو های ترافیکی وعلائم ایمنی

لیست قیمت تابلو های ترافیکی وعلائم ایمنی

برای تهیه لیست قیمت تابلو ترافیکی و علائم ایمنی، روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از آنان ارتباط برقرار کردن تلفنی با فروشنده های داخل بازار و هم چنین فروشنده های آنلاین می باشد. از این طریق به راحتی خواهید توانست که به لیست مورد نظر خود دست پیدا کنید. قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی و علائم ایمنی هر کدام متفاوت می باشد که بیشتر بستگی به نوع و کیفیت تابلوها دارد. تولیدی هایی که در این عرصه فعالیت می کنند، کالای شان را در نرخ های گوناگونی عرضه می دارند. اما به چند نمونه از قیمت های این تابلوها در زیر توجه نمایید:

 • قیمت تابلو شبرنگ ترافیکی در ابعاد ۶۰*۶۰: ۹۲۰۰۰ تومان
 • قیمت تابلو ایست دستی شاررژی: ۱۷۶۰۰۰ تومان
 • قیمت تابلو معابر در ابعاد مختلف: ۸۷۰۰۰ تومان

کارخانجات تولید تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی

کارخانجات تولید تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می کنند. و در کار ساخت انواع این محصولات می باشند. به دلیل کارایی بالا و همچنین موارد استفاده مختلف، فروش محصولات این کارخانه ها از رونق خوبی برخوردار می باشد. آنان با تجهیزاتی که در دست دارند، انواع تابلوهای ترافیکی و علائم مورد نیاز ایمنی را تولید می کنند. و سپس به بازار عرضه می دارند و در دسترس مشتریان خاص خود قرار می دهند. از جمله کارخانه های مطرح در این خصوص می توان به چند نام آشنا اشاره کرد که عبارتند از:

 • کارخانه ایمن کار آفرین
 • کارخانه عرف ایران
 • کارخانه آلما ساین
 • کارخانه راه جویان
 • و …

کارخانجات تولید تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی

تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی با گسترده شدن حمل‌ و نقل و رونق روزافزون خودرو ها، رکورد های رانندگی بالا، و فشار روزافزون جاده‌ ها، به یکی از اصلی‌ ترین نیاز های حوزه ترافیک تبدیل شده‌ اند. فرتو ترافیک با شرکت در این بازار بزرگ با عنوان “حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی”، به عنوان یکی از پیشروان صنعت ترافیک و حمل‌ و نقل درخشش خود را ثابت کرده است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی‌ های پیشرفته و تیمی متخصص، تجهیزات ترافیکی با کیفیت و استاندارد را تولید و راه‌اندازی می‌ کند.

با اضافه کردن این بخش به مقاله، قصد داریم تا برجستگی و کارایی تجهیزات ترافیکی حاصل از تولیدات حراجی فرتو ترافیک حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی را به خوانندگان محترممان به خوبی نشان دهیم.

عرضه مستقیم تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی

عرضه مستقیم تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی

عرضه مستقیم تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی، برای کسانی که در کار خرید این نوع از محصول می باشند، به صرفه تر تمام می شود. کارخانه های تولید کننده اصولاً عرضه کننده مستقیم هستند. آنان بدون این که دست واسطه ای در میان باشد، به فروش محصولات تولیدی خود می پردازند. این باعث می شود تا قیمت ها برای خریداران، پایین بیاید و در همین حال تولید کننده نیز سود خوبی را می برد. در بازار انواع مختلفی از تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی وجود دارد که هر یک از آنان دارای مشخصاتی هستند. در این بازارها می شود نمایندگی کارخانه ها را هم پیدا کرد که این شعبه ها هم در کار فروش و عرضه مستقیم محصولات کارخانه می باشند.

فروش آنلاین تابلو های ترافیکی و علائم ایمنی در اندازه های مختلف

فروش آنلاین تابلو های ترافیکی و علائم ایمنی در اندازه های مختلف از طریق فروشگاه های متعددی صورت می گیرد. در فضای مجازی و وبسایت های مختلف اینترنتی، به راحتی می شود به فروشگاه های آنلاین برخورد. از این فروشگاه ها قادر خواهیم بود که در انواع گوناگون و همچنین سایزهای متفاوتی تابلوها را تهیه کرده و در هر جایی که نیاز داشتیم نصب کنیم. فروش آنلاین مزیت های زیادی دارد که از آن جمله می شود به قیمت های مناسب، خرید در هر زمان و هر مکان، دسترسی آسان به فروشگاه ها و غیره اشاره کرد. شما همچنین در هر جایی که زندگی می کنید، می توانید سفارش خود را ارائه دهید و به نسبت فاصله ای که دارید، در مدت زمان تعیین شده از سوی فروشنده، کالای خریداری شده را تحویل بگیرید.فروش آنلاین تابلو های ترافیکی و علائم ایمنی در اندازه های مختلف

شرکت تولید کننده تابلوهای ترافیکی

در حال حاضر تابلو های ترافیکی از اصلی ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. این تابلوهای ترافیکی دارای انواع مختلفی هستند که با رنگ، اشکال هندسی مختلف و اندازه های گوناگونی تولید می شوند. که هر یک از این تابلو ها مفهوم خاص خود را دارند و نقش به سزایی در کاهش هرج و مرج درون شهری و کاهش دهنده خطرات برون شهری می باشند. فرتو ترافیک حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی شرکت تولید کننده تابلوهای ترافیکی سالهاست در حال تولید این تابلو ها و دیگر تجهیزات ترافیکی و پارکینگی است. همکاران ما همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند شما می توانید جهت پرسش هرگونه سوال و ثبت سفارش با آنها تماس بگیرید.

تولید کننده تابلو ترافیکی

همان طور که گفته شد هر تولید کننده تابلو ترافیکی می بایست به معیارهای تعیین کننده استاندارد در ساخت محصولات خود توجه ویژه ای داشته باشد. از جمله موارد کلیدی و مهمی که تولید کننده تابلو علائم ترافیکی که حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني دارد می بایست به آن ها توجه داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • بهره گیری از انواع شبرنگ با کیفیت در ساخت تابلوهای ترافیکی
 • مقاومت بالا در برابر انواع شرایط جوی مانند گرم و خشک، شرجی و بارانی، کوهستانی و سردسیر
 • بهره گیری از آلیاژ مناسب برای کاهش احتمال فرسایش تابلوها
 • طراحی تابلوها به نحوی که از فاصله دور و ایمن برای رانندگان قابلیت رویت کافی داشته باشند.
 • توجه به سازگاری با محیط زیست و اطمینان از عدم آسیب به محیط زیست
 • استفاده بهینه از ابعاد و اندازه هر یک از علائم رانندگی
 • بهره مندی از زبان بین المللی صحیح برای اتباع خارجه و انواع توریست ها

حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمنيسازنده تابلو ترافیکی

راه اندازی یک تولیدی تجهیزات ترافیکی برای هر سازنده تابلو ترافیکی و  تولید کننده تابلو علائم ترافیکی امری حساس و پیچیده می باشد؛ زیرا تابلوهای ترافیکی و راهنمایی و رانندگی نقش بسیار مهی در ایمنی معابر و جاده ها دارند.خرید از حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني در شرکت فرتو ترافیک حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی  برای شما مشتریان گرامی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

اطمینان از بهره گیری استانداردهای لازم در ساخت هر یک از این تجهیزات برابر با موارد ذکر شده از جمله مسئولیت های اخلاقی هر تولید کننده می باشد. عدم رعایت و به کارگیری موارد و ضوابط ذکر شده باعث بروز تصادفات، حوادث ناگهانی، ترافیک شدید و بر هم خوردن نظم معابر شده و در نهایت مصوب خطرات و آسیب های جبران ناپذیری برای افراد جامعه  می شود. مهندسین و مسئولین طراحی شهری با تهیه تابلوهای ترافیکی استاندارد و با کیفیت از فروشگاه ها و تولیدی های مطمئن و معتبر می توانند ترافیک را با هزینه ای منطقی  مدیریت کرده و از کاهش خسارات ذکر شده اطمینان لازم را حاصل کنند.

سازنده تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی به عنوان پرکاربردترین محصولات در جهت حفظ امنیت و ایمنی خودروها و سرنشینان، همچنین رعایت قوانین و مقررات و کنترل ترافیک محسوب می شوند. امروزه استانداردسازی و کاهش حوادث در جاده های درون شهری و برون شهری، یکی از عوامل پیشرفت کشورها محسوب می شود. یکی از مهمترین اهداف سازنده تجهیزات ترافیکی، بالا بردن سطح کیفی شبکه راه ها از طریق استفاده از انواع تجهیزات کنترل ترافیک می باشد. حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ايمني به منظور کنترل و کاهش ترافیک، جلوگیری از تصادفات، بیان هشدارها و نشان دادن وجود خطرات و همچنین برقراری نظم در معابر شهری باید از تجهیزات ترافیکی استفاده نمود.

از این رو شناخت و به کارگیری تجهیزات ترافیکی در سطح شهرها و جاده ها امری ضروری می باشد.

مرکز فروش تجهیزات ترافیکی در تهران

شرکت فرتو ترافیک حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی یکی از بزرگ ترین و پیشرو ترین عرضه کننده انواع تجهیزات ترافیکی می باشد. این شرکت با توجه به دسته اول بودن محصولات دارای قیمت پایین تری نسبت به رقبای خود می باشد. علاوه بر آن حراجی تولید کننده تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی در این شرکت به چشم می خورد که یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی به شمار می روند. این شرکت طی سالهای اخیر با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا توانسته با ساخت تجهیزات متناسب با زمینه شغلی هر شخص، نیاز های کاربران را برطرف سازد. شما می توانید به منظور خرید انواع تجهیزات ترافیکی در تمامی زمینه های شغلی به مرکز فروش تجهیزات ترافیکی در تهران مراجعه نمایید.

12 دیدگاه

 • با سلام و وقت بخیر. یه سؤال شما به جز تابلو ترافیکی، دیگر تجهیزات ترافیکی هم کار می کنید؟

  • سلام و احترام. بله. از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 • با عرض سلام و خسته نباشید و به امید موفقیت تمام در زمینه کسب و کار،موفق و پیروز باشید

 • با سلام و وقت بخیر. ممنون بابت توضیحات کامل سایت شما. یه سؤال میشه قیمت این تابلو ها رو بگید؟

  • سلام امین عزیز. وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 • سلام به تمام تولید کنندگان ایرانی خوشحالم مبینم تولید کنندگان ایرانی چنین پیشرفتی کردن ایشالله با حمایت ما خریدارن روز به روز شما ها پیشرفت کنید

 • سلام ببخشید شما فقط تبلوهای ترافیکی تولید میکنید بیلبوردهای تبلیغاتی نیز کار میکنید

  • سلام امیر عزیز. وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 • سلام و عرض ادب به ادمین خوب سایت
  خیلی واضح و کاربردی برامون توضیح دادین که چقد اهمیت داره این تابلو برای افرادی ک جانشون توی رانندگی ممکنه ب خطر بیوفته

 • سلام خداقوت از سایت و مجموعه خوب فرتو بابت تامین تابلوهای هشدار دهنده که از واجبات راه هاست و میزان ایمنی جاده ها را بالا میبرد ممنونم

 • امیدوارم که کارتون رونق پیدا کنه و بسیار در فروش این وسیله کاربردی موفق باشین . من که راضی بودم واقعا انشالله کسانی که کارشون به اینجا میخوره هم راضی باشن

 • باسلام و وقت بخیر
  این تابلوهای ترافیکی در خیلی مواقع مورد نیاز شهروندان است و اینکه چطور میشه این تابلوها رو استفاده کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *