مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نازلترین قیمت فروش عمده لوازم ترافیکی و هشدار | ارزانترین لیست قیمت نوار شبرنگ رولی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوار شبرنگ رولی برای مصارف ترافیکی :نوار شبرنگ رولی برای مصارف پارکینگی :نوار شبرنگ رولی برای مصارف ایمنی :مرکز فروش بهترین لوازم ترافیکی هشدارمعرفی انواع لوازم ترافیکی و هشدارقیمت عمده فروشی انواع لوازم ترافیکیکاربرد انواع نوار شبرنگ رولی

جهت دریافت ارزانترین لیست قیمت نوار شبرنگ و روزرنگ ودیگر انواع شبرنگ ترافیکی درانواع لانه زنبوری و شبرنگ ساده و رده مهندسی اعم از شبرنگ کیوالایت ژاپن- kiwalite و شبرنگ اوری امریکا- avery و شبرنگ تری ام امریکا- ۳m و شبرنگ DM و شبرنگ TAT و شبرنگ پریسماتیک و غیره به صورت شبرنگ ۳ ساله، ۵ ساله و ۷ساله و شبرنگ ۱۰ساله با مجموعه ترافیک ساز درارتباط باشید.

با توجه به نیاز مشتری و موارد مصرف ان نازلترین قیمت فروش عمده لوازم ترافیکی و هشدار در مجموعه فرتو ترافیک تهیه شده است و از انجا که نوع مصرف این لوازم میتواند تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده ان داشته باشد میتوانیم تجهیزات و لوازم هشدار دهنده ررا با توجه به نیاز ،ماندگاری و فصل اجرا مورد پیشنهاد قرار دهیم.

دقت در انتخاب لیست برای نازلترین قیمت فروش عمده لوازم ترافیکی و هشدار میتواند تحت تاثیر عوامل مختلفی مانندمیزان تخصیص اعتبار انجام شده پروژه مورد نظر و در صورت شخصی بودن کارفرما با توجه به موجودی مالی شخصی صورت پذیرد.

نازلترین قیمت فروش عمده لوازم ترافیکی و هشدار | ارزانترین لیست قیمت نوار شبرنگ رولی

نوار شبرنگ رولی برای مصارف ترافیکی :

از انوع شبرنگ ترافیکی برای مصارف ترافیکی مانند ساخت و تولید تابلوهای ترافیکی و دیگر تجهیزات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی و بشکه های ایمنی و انواع ضربه گیرها استفاده میشود.
از انواع شبرنگ لانه زنبوری در ساخت و تولید تابلوهای جاده ای نیز استفاده میشود.

شبرنگ ها به دلیل کیفیت مناسبی که در برابر نور مصنوعی که انعکاس و بازتاب خوبی دارد و یا در مقابل افتاب مقاومت دارندبه همین دلیل از انها در البسه ایمنی ، کیف کمک های اولیه .

با توجه به این که لوازم مربوط به تجهیزات ترافیکی امروزه از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که  این موضوع منجر به این گردیده که قیمت لوازم ترافیکی بسیار متفاوت بوده و در واقع قیمت گذاری روی تجهیزات و لوازم مربوط به ترافیک به تجربه بالایی نیاز دارد.

نوار شبرنگ رولی برای مصارف پارکینگی :

از انوع شبرنگ ترافیکی برای مصارف پارکینگی در ساخت و تولید انواع تجهیزات پارکینگی
از جمله انواع جداکننده های پارکینگی و ضربه گیرها و راهبند پارکینگ استفاده میشود.
از انواع شبرنگ لانه زنبوری بعنوان شبرنگ جاده ای در ساخت و تولید تابلوهای جاده ای نیز استفاده میشود.

نوار شبرنگ رولی برای مصارف ایمنی :

شبرنگ و نوار هشدار دهنده به قیمت روز در انواع عرض 2/5 سانت pvc و شبرنگ 5 سانت pvc از مجموعه ما قابل دریافت میباشد.
شبرنگ پارچه ای P.G.N 1926 جهت دوخت بر روی البسه 2/5سانت و 5سانت
از جمله محصولاتی است که در زیر مجموعه تجهیزات ترافیکی و پلیسی بعنوان شبرنگ و نوار هشدار دهنده
از طریق مجموعه ترافیک ساز عرضه میشود.

برای تهیه ی انواع  لوازم هشدار ارزان میتوانید به سایت تولیدی علایم ایمنی و ترافیک مراجعه کنید .باید مدنظر داشت که با حذف واسطه ها و خرید مستقیم از کارگاه های تولید کننده میتوان خرید بسیار ارزان تر و مطمئن تری داشت.

مرکز فروش بهترین لوازم ترافیکی هشدار

مرکز فروش بهترین لوازم ترافیکی هشداربا توجه به شرایط امروز زندگی شهر نشینی مشاغل مختلفی در رابطه با تهیه  ، تولیدو فروش لوازم ترافیکی به وجود امده و امروزه افراد با توجه به نیاز خود در زمینه های مختلف میتوانند برای سفارش انواع تجهیزات ترافیکی همچون ایینه های محدب ؛ کله قندی به این مراکز مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. که یکی از بهترین مراکز فروش لوازم ترافیکی هشدار دهنده شرکت تولیدی علایم و ترافیک می باشد که میتوان با شماره های روی سایت برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل کرد.

اگر شماهم به دنبال خرید تجهیزلت ترافیکی و ایمنی هستید باد مدنظر داشته باشید که با خرید محصولات با کیفیت میتواند شما را تا چندین سال از خرید مجدد در رمامان نگه دارد.

از مهم ترین مراکز مشتری تجهیزات ترافیکی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. شهرداری ها 
 2. راهنمایی و رانندگی
 3. فرودگاه ها
 4. ایستکاه های قطار 
 5. کارخانه جات
 6. ارگان های خاص

معرفی انواع لوازم ترافیکی و هشدار

معرفی انواع لوازم ترافیکی و هشدارانواع لوازم ترافیکی و هشدار را به صوت تیتر وار میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • موانع فلزی u  شکل                               
 • انواع استوانه های ترافیکی 
 • تابلوهای ترافیکی مختلف
 • بشکه ایمنی 
 • سرعت گیر ها 
 • ایینه محدب
 • چراغ راهنمایی

برای خرید انواع لوازم ترافیکی ارزان و با کیفیت میتوانید با شماره های روی سایت و مشاورین ما در ارتباط باشید.

قیمت عمده فروشی انواع لوازم ترافیکی

قیمت عمده فروشی انواع لوازم ترافیکیبرای خرید انواع تجهیزات ترافیکی همچون گل میخ ، اینه محدب ،علایم جاده ای ،انواع شبرنگ ها میتوان با شماره های روی سایت تماس حاصل کرده و مدنظر داشت. برای تهیه ی تجهیزات ترافیکی و همچنین تهیه با مناسب ترین  قیمت فروش لوازم هشدار، موارد مختلفی را باید مدنظر داشت :

 • نوع مصرف تجهیزات ترافیکی و نحوه نصب انها و در واقع استفاده از تجهیزات درون شهرها و یا خارج از شهرها و در جاده ها 
 • در تجهیزات شهری یکی از مهم ترین ملاک ها کیفیت تجهیزات میباشد.

عدم استفاده از مواد با کیفیت در تولید و ساخت لوازم و تجهیزات ترافیکی منجر به تولید محصولات بی کیفیت با عمر کوتاه شده که در نهایت منجر به ایجاد خطر میگردد.

کاربرد انواع نوار شبرنگ رولی

کاربرد انواع نوار شبرنگ رولیدر دنیا قوانین متفاوت و خاصی برای مسایل ترافیکی در کشورهای مختلف وضع  شده است که نیازمند استفاده از نوار شبرنگ رولی به عنوان یک ابزار تکمیل کننده هستند  به ویژه در هنگام شب و شرایط جوی خاص همچون مه گرفتگی. همچنین از نوار شبرنگ در تجهیزات جاده ای مانند کله قندی ها و یا استوانه ها، در لباس کار و در وسایل حمل و نقل همچون کامیون و دوچرخه برای افزایش ایمنی و بهبود دیده شدن استفاده  میگردد. با استفاده از قابلیت چاپ شبرنگ امروزه شبرنگ های رولی در لباس ماموران راهنمایی و رانندگی و کارگران راه سازی بسیار استفاده میشود.

Call Now Buttonتماس بگیرید