مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مستقیم شبرنگ ترافيکي DM چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات مهم شبرنگ ترافيکي پلاستیکیقیمت انواع شبرنگ ترافيکي DM چین

شبرنگ ترافيکي DM چین نوعی نوار طویل است که به صورت قرقره ای تولید می گردد و کاربرد اصلی آن در راهنمایی دادن به افراد در راهنمایی و رانندگی و موارد مشابه می باشد؛ بنابراین کاربرد زیاد داشته و میزان عرضه و تقاضای آنها بالا می باشد. پخش مستقیم شبرنگ ترافيکي DM چین در این مجموعه فرصتی را فراهم کرده است تا با صرف هزینه های مقرون به صرفه امکان خرید آنها وجود داشته باشد.

پخش مستقیم شبرنگ ترافيکي DM چین

خصوصیات مهم شبرنگ ترافيکي پلاستیکی

خصوصیات مهم شبرنگ ترافيکي پلاستیکی همانطور که در جریان هستید، برخی از مواد قابلیت انعکاس نور بسیار خوبی دارند که معمولا با نام شبرنگ شناخته می شوند که امروزه نوعی نوار باریک با استفاده از آنها تولید می شود که نوار شبرنگ ترافيکي نامیده می شوند؛ این نوارها معمولا به صورت تک رنگ تولید می شوند و خصوصیات مهمی دارد که در اینجا به بیان برخی از آنها پرداخته می شود:

  • برای ساخت آنها از مواد پلاستیکی مخصوص استفاده می گردد که معمولا نازک هستند.
  • از انعطاف پذیری خوبی برخوردار هستند؛ بنابراین در مواقع لزوم می توان با استفاده از آنها اطراف محیط را گرفت و از ورود افراد جلوگیری کرده و به آنها آگاهی های لازم را در خصوص مشکل آن محیط مطلع کرد.
  • این نوارها قابلیت انعکاس نور را به خوبی دارند و در شب نیز به خوبی دیده می شوند.
  • عرض های مناسبی برای آنها در نظر گرفته می شود و از مقاومت خوبی هم در برابر عواملی مانند فشارها برخوردار می باشند.
  • خاصیت شبرنگی آنها ماندگار می باشد و برای مدت های بسیار قابل استفاده می باشند، همچنین مواد اولیه به کار رفته در آنها از نوع درجه یک می باشد.
  • شبرنگ ترافيکي پلاستیکی در رنگ های مختلفی مانند نارنجی، زرد، سبز و… تولید می شود.

و… بنابراین از آنها نه تنها در راهنمایی و رانندگی و مسائل مشابه بلکه در ساختمان سازی، راه سازی و… نیز استفاده می گردد و در کل از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کارایی زیاد دارند.

قیمت انواع شبرنگ ترافيکي DM چین

قیمت انواع شبرنگ ترافيکي DM چین امروزه تولید انواع شبرنگ ترافيکي DM چین به صورت انبوه انجام می پذیرد و بنابراین متریال هایی در دسترس هستند که خرید آنها را به آسانی می توانید انجام دهید و رنگ ها و مدل های متفاوتی از آنها در بازار های مربوطه یافت می شود.

قیمت شبرنگ ترافيکي چین DM نیز بسیار مناسب و ارقامی مقرون به صرفه دارد که در مقایسه با کیفیت بالای آنها ارزان می باشد و با عرضه مستقیم آنها، مناسب ترین قیمت های روز نیز برای آنها در نظر گرفته می شود و در صورت خرید انبوه آنها، امکان خرید آنها با قیمت های ارزان تر نیز وجود دارد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید