مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم تابلو ترافیکی جاده ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

با انواع تابلو ترافیکی آشنا شویدبررسی بازار داخلی تابلو ترافیکی جاده ای

تابلوهای ترافیک جاده ای از ابزارهای بسیار مناسب جهت نشان دادن وضعیت جاده به رانندگان هستند. این تابلوها هدایت وسایل نقلیه را راحت‌تر نموده و باعث افزایش ایمنی آنها می شوند. استفاده از تابلو ترافیکی جاده ای در راه های درون و برون شهری و حتی در معابر فراوان است و هر یک از آنها دارای کاربرد مشخصی هستند.

عرضه مستقیم انواع تابلو ترافیکی درجه یک توسط فروشنده آن انجام می ‌شود و کسانی که قصد سفارش این تابلو را دارند می ‌توانند در تماس مستقیم با فروشنده آن را به تعداد مورد نظر درخواست کنند.

عرضه مستقیم تابلو ترافیکی جاده ای

با انواع تابلو ترافیکی آشنا شوید

با انواع تابلو ترافیکی آشنا شوید تابلوهای ترافیکی در حالت کلی به چهار دسته زیر تقسیم بندی می گردند که هر یک دارای ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی هستند. این چهار دسته به طور خلاصه عبارتند از :

تابلوهای اخطاری : این تابلوها به راننده در مورد موانع پیش رو هشدار می ‌دهند و اغلب این تابلوها به شکل مثلث متساوی الاضلاع بوده و جهت آنها رو به بالا می باشد. این تابلوها زمینه سفید و حاشیه قرمز دارند.

تابلوهای انتظامی : این تابلوها معمولاً ممنوعیت و محدودیت در مسیر را به راننده ها اطلاع رسانی می‌ کنند و به طور معمول دارای زمینه سفید با حاشیه قرمز هستند.

تابلوهای اخباری : برای با خبر کردن راننده ها از وضعیت مسیر و وسایل مورد نیاز آنها طراحی شده اند که اغلب به شکل مربع و مستطیل هستند و ابعاد گوناگونی دارند از جمله این تابلوها می‌توان به تابلوهای جهت نما اشاره کرد. این تابلو ها طرح و رنگ مشخصی ندارند و بر اساس موارد کاربرد مختلف می‌توانند طرح ها و رنگ های گوناگون داشته باشند.

تابلوهای متمم : نوع بخش خصوصی از تابلو های راهنمایی و رانندگی هستند که شکل اغلب آنها مربع و مستطیل است و دارای زمینه سفید و نوشتارهای مشکی هستند این تابلوها به تنهایی کاربرد ندارند و جهت تکمیل انواع تابلوهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

بررسی بازار داخلی تابلو ترافیکی جاده ای

بررسی بازار داخلی تابلو ترافیکی جاده ای از پرمصرف ترین انواع وسایل راهنمایی و رانندگی می ‌توان به تابلو ترافیکی جاده ای اشاره کرد. این ابزارها از بازار داخلی بسیار مناسبی برخوردارند زیرا برای تجهیز جاده ها با علائم ترافیکی بسیار مورد نیاز هستند و با ایجاد بزرگراه ها و جاده های بین شهری جدید نیاز به این محصولات بیشتر می‌شود.

کسانی که در زمینه تجهیز جاده ها با انواع تابلو ترافیکی به صورت پیمانکاری فعالیت می کنند از مشتریان دائمی این محصولات به شمار می روند و سالانه مقادیر بسیار زیادی از آنها را نیاز دارند.

در بازار داخلی این محصول کیفیت تابلو ترافیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا باعث افزایش ماندگاری آن در جاده ها می شود. برای اطلاع از قیمت و انواع مختلف این محصول جهت بررسی بازار داخلی آن می توان با فروشنده این تابلو ها تماس برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد این محصولات را به دست آورد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو شما را به خرید بهترین محصولات تجهيزات ترافيکي شهری و جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید